Exloo Drenthe 2022

Onze projecten

Exloo Drenthe 2022

Nordic EcoHome Exloo februiari 2024
Nordic EcoHome Exloo februiari 2024

Volg de bouw vanuit de ogen van de toekomstige bewoners!
Lees hier de blogberichten

Nordic EcoHome Exloo september 2024

Nordic EcoHome heeft aan de familie Steenbergen te Exloo een prachtig loghuis geleverd die we samen met de familie hebben ontworpen. Inmiddels is het huis al bewoond door de familie.

Op deze pagina houden we u op de hoogte van de voortgang van de bouw.

De geschiedenis van dit project kunt u volgen op de blogpagina van de bewoners.

Voor zelfbouwers hebben we veel mogelijkheden! Vraag onze brochures aan!

Hieronder een overzicht van de voortgang van de bouw van het loghuis.

Blog familie Steenbergen over de bouw van hun logwoning in Exloo

De familie Steenbergen, heeft een jaar geleden samen met Nordic EcoHome de mogelijkheden voor een logwoning besproken.  Samen met de familie hebben we het woonprogramma vastgelegd in een schetsontwerp. Vervolgens hebben we een raming gemaakt van de kosten (incl. de bijkomende kosten). We hebben het voorontwerp afgestemd met de gemeente en andere instanties, de vergunningen aangevraagd en in september 2022 is het huis geleverd

Eerste blog uit Exloo

“ Ons houten loghuis Wij zijn de familie Steenbergen uit Exloo en runnen een gemengd boerenbedrijf . Een van onze dochters wil de boerderij overnemen

Lees verder »

Blijf op de hoogte

U kunt hieronder brochures aanvragen van houten huizen en ook hebben we een aantal schetsontwerpen verzameld als download. Tevens hebben we voorbeelden van mantelzorgwoningen in een brochure vastgelegd.

Alle woningen zijn naar wens aanpasbaar en indeelbaar.  Een levensloopbestendige woning met een slaapkamer beneden bijvoorbeeld? Een extra badkamer beneden?

Veel is mogelijk, vraag het na!