“
De levering 12 februari 2026:
Voordat de toekomstige bewoners Stephanie en Wim zelf een uitgebreid blog maken, eerst een kort verhaal over de belevenissen tijdens de levering van 12 februari 2026
Het huis aan de Patrijsdreef ligt mooi verscholen in de bossen en de toegangsweg is prima toegankelijk behalve voor een kolossale vrachtwagen.
Vrachtwagen en bomen
Hoe de chauffeur uit Letland het voor elkaar kreeg weet niemand meer, maar een ware stuurmanskunstenaar is het zeker. Na vele keren ingestoken te hebben, gedraaid, gekeerd, met een hoop bandengeknars, stond de truck tegen 9 uur voor de poort naar het huis. Nu nog even naar de juiste bestemming brengen….. Wat we al van te voren wisten dat de hele lange pakketten een “zeg maar” uitdaging waren
Dat beek dan ook….
Uitpakken, sjouwen en een boom zagen
Uiteindelijk na goed overleg, werd met vereende krachten een tweetal pakketten uitgepakt , balk voor balk versjouwd, gestapeld en opnieuw ingepakt.
De andere pakketten pasten ook niet helemaal maar de boosdoener (een lange berk) werd vakkundig omgezaagd. :-). Chapeau voor de creatieve samenwerkers ! De rest werd door de vakman met de Manitou op de plaats gebracht.
Bouwen
Zaterdag 14 februari zullen Wim en Stephanie in Wuustwezel met een heleboel familie en kennissen gaan bouwen/leggen/passen en meten.
Ongetwijfeld worden deze belevenissen ook gefotografeerd en samengevat in een andere blog.
Tot dan!
“
Wim en Stephanie uit Wuustwezel













