“
Poosje geleden
Alweer 2,5 maanden geleden dat ik het laatste stukje schreef en de vooruitgang liet zien.
Maar er is al weer heel veel gebeurd, ondanks het feit dat we door griep werden geveld. Maar desalniettemin zit de elektra er haast allemaal in, de keuken is op een haar na klaar, tot volle tevredenheid.
Morgen wordt het aanrecht afgewerkt. Verder glasvezel, elektriciteit, water en riool aansluiting gerealiseerd. De zonnepanelen wekken nu de stroom op voor onze auto. Ook is er al veel grondverzet gedaan, omdat we het huis op straathoogte wilden hebben en de kavel een heel stuk dieper lag, moeten we heel veel grond aanvoeren, maar het grootste deel ligt al op zijn plek. Nu kunnen we al een beetje zien hoe het zometeen gaat worden.
Timmerwerk
Verder is er boven ook veel gebeurd, er is een zoldertje gemaakt, een soort grote inloop kast. Het kleinste kamertje is al getimmerd, met daarnaast een grote opbergkast. Ook is de hele verdiepingsvloer geïsoleerd.
En beneden is het kleinste kamertje getimmerd, daar kan begonnen worden om het toilet te plaatsen, de badkamer, is nog niet zo ver, maar wel al beslissingen genomen over de de vloer, dat wordt beton ciré, de wanden daarvoor hebben we heel mooi plaatmateriaal gevonden, dus er kan verder gewerkt worden als boven de wandjes af zijn.
In de kamer moeten nog 2 ramen afgetimmerd worden en de deuren moeten nog geschilderd worden, dan is die bijna af. Dat is natuurlijk heel fijn en naar onze zin.
De praktijk kamer is ook bijna klaar, de gang heeft nog de nodige aandacht nodig, want doordat daar heel veel kabels bovenlangs lopen, moet het plafond daar nog in.
Eigenlijk is boven al een heel eind klaar, maar al de kleine dingen die over zijn vragen toch nog wel wat tijd.
Tevreden
Tot nu toe zijn we heel tevreden met de meeste keuzes die we hebben gemaakt en ook met de resultaten daarvan.
Dus al met al tevredenheid met de voortgang van het huis, we verheugen ons er al op om er straks in te mogen wonen.
“
Jos en Ankie Degenkamp, toekomstige bewoners van een Nordic EcoHome loghuis in Oostwold